یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

زیبایی دندان

بخش زیبایی مرکز تخصصی دکتر صادق آقاجری

به زیبایی دندان میتوان به عنوان مهم ترین وجه زیبایی فرد اشاره کرد. عاملی تاثیر گذار که امروزه توجه به آن افزایش یافته است. در گذشته مردم و دندانپزشکان، تنها به سلامت دندان اهمیت می دادند. اما امروزه زیبایی و سلامت دندان، به یکدیگر گره خورده اند و آنها را از یکدیگر نمیتوان جدا کرد

مرکز تخصصی دکتر صادق آقاجری نیز، با انجام فعالیت هایی مانند، بلیچینگ، ونیر کامپوزیت، لمینت و… نیز در راستای هدیه لبخندی زیباتر به شما عزیزان نیز گام برمیدارد.

لمینت سرامیکی، که پروتزی از جنس سرامیک است برای برطرف کردن نواقصی مانند: زردی، لب پریدگی، و یا انحراف دندان انجام می شود. طول عمر لمینت سرامیکی بین 10 تا 15 سال است که بعد از آن بیمار باید آنرا تعویض کند.

مراحل انجام لمینت سرامیکی

با مراجعه به مرکز تخصصی دکتر صادق آقاجری، ابتدا پزشک بررسی های اولیه را انجام می دهد. سپس متناسب با ظاهر دندان و فک بیمار قالبی ابتدایی آماده می کند. بعد از آن در صورت رضایت بیمار نمونه نهایی به لابراتوار ارسال می شود. در مرحله آخر نیز برای نصب لمینت دندان ها به صورت جزئی تراش داده شده و لمینت نصب می شود.

لمینت را میتوان برای تمام دندان ها و یا تعداد انتخابی بیمار انجام داد.

ونیر کامپوزیت، که از آن با عنوان لمینت کامپوزیتی هم یاد می شود یک راه جایگزین برای لمینت سرامیکی است. به علت اینکه ونیر کامپوزیت در یک جلسه توسط دندانپزشک انجام شده و نیاز به لابراتوار ندارد هزینه کمتری دارد. این روش نیز برای اهدافی مشابه با لمینت انجام شده و از نظر کارایی تفاوت چندانی ندارند. در ادامه به تفاوت های جزئی ونیر کامپوزیت و لمینت سرامیکی خواهیم پرداخت.

مراحل انجام ونیر کامپوزیت

با مراجعه به مرکز، دکتر صادق آقاجری ابتدا بررسی های اولیه را انجام داده سپس به وسیله تجهیزات ماده را با توجه به فرم دهان و دندان بر روی آنها تنظیم خواهند کرد. اصلی ترین نکته در انجام ونیر کامپوزیت، تخصص و مهارت دندانپزشک می باشد. زیرا فرم دادن به ماده در زمان کوتاه نیازمند تجربه و پیش نیاز های فراوان می باشد.

مقایسه ونیر کامپوزیت و لمینت سرامیکی

ویژگی ها لمینت سرامیکی ونیر کامپوزیت
ماندگاری
پانزده تا بیست سال
پنج تا ده سال
طول درمان
دو تا سه جلسه
یک جلسه
قیمت
چهار تا هفت میلیون تومان
دو میلیون تومان
نیاز به برش دندان
دارد
ندارد

بلیچینگ

بلیچینگ یکی از روش هایی است که می توان هم به صورت خانگی و هم در مرکز درمانی انجام شود. بلیچینگ، یک روش برای سفید کردن دندان هایی است که مشکل زرد آنها با مسواک زدن و یا سایر روش ها از بین نمی رود. علاوه بر این، برخی افراد که کامپوزیت و لمینت را برای تمامی دندان های خود انجام نمی دهند، این روش پیشنهادی پزشکان برای بقیه دندان های آنها است.

اوردنچر

رضایت بیماران از انجام کارهای زیبایی

بعد از کامپوزیت دندان

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند شامل مجموعه عمل ها و جراحی هایی است که منجر به هدیه لبخندی زیباتر به شما عزیزان می شود. مانند: افزایش طول تاج دندان، لیفت لثه، جراحی لب و… که جلوتر به تمام آنها خواهیم پرداخت.

افزایش طول تاج دندان(لیفت لثه)

هنگام خندیدن تنها می بایست دندان های شخص مشخص باشند و افرادی که بخشی از لثه های آنها هنگام خندیدن نمایان می شود نشان دهنده این است که طول لثه شخص بیش از اندازه معمول است. طول مناسب تاج دندان یکی از فاکتور اصلی زیبایی می باشد. علاوه بر این، لثه برخی افراد دچار آسیب ها و یا مشکلاتی است که نیازمند برداشتن لثه خود هستند. در لیفت لثه، به کمک جراحی بخشی از لثه های شخص برداشته شده و تاج دندان ظاهری زیبا به خود می گیرد. برخی افراد با شنیدن نام جراحی، به یاد خون و ترس و درد می افتند، اما باید به شما یادآور شوم که در این مرکز این گونه نیست. اگر از جراحی های دندان ترس یا اضطرابی دارید میتوانید با مراجعه به بخش سدیشن مراجعه کنید و مطالب مرتبط را مطالعه کنید.

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری