یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

قیمت لمینت دندان

فهرست مطالب

قیمت لمینت دندان در مراکز مختلف متفاوت است. عوامل زیادی در این قیمت تاثیرگذار هستند که در این صفحه به مطالعه آنها میپردازیم.

دکتر صادق آقاجری

لمینت چیست؟

لمینت ( laminate ) که با نام دیگر ونیر ( veneer ) هم شناخته می شود، پروتزی سفید رنگ از جنس های مختلف است که بر روی دندان نصب می شود تا ایراداتی مانند زردی، لب پریدگی، انحراف و… را برطرف نماید. لمینت دارای جنس های متفاوتی است. در این صفحه ما میخواهیم لمینت سرامیکی را بررسی کنیم. اما نوع دیگری از لمینت وجود دارد  که با نام  ونیر کامپوزیت شناخته شده است. میتوانید در مورد قیمت و اطلاعات آن در صفحه ونیر کامپوزیت، جست و جو کنید.

لمینت سرامیکی چیست؟

لمینت سرامیکی، پروتزی سفید رنگ از جنس سرامیک است که بر روی دندان نصب می شود. نصب لمینت سرامیکی نیاز به حدود سه تا چهار جلسه نیاز دارد و طول عمر آن نزدیک به بیست سال می باشد. و بیمار باید بعد از گدشت این مدت زمان نسبت به تمدید آن اقدام نماید. از مزایای این نوع لمینت میتوان به: لکه ناپذیری، استحکام بالا، زیبایی، رفع بسیاری از مشکلات جزیی دندانی و… اشاره کرد.

مراحل نصب لمینت سرامیکی:

در مراجعه اول به مرکز تخصصی زیبایی درمانی دکتر آقاجری، ابتدا ایشان بررسی های اولیه را بر روی دهان و دندان بیمار انجام می دهند. در صورت فراهم بودن شرایط و آمادگی بیمار نمونه اولیه آماده شده و سپس به لابراتوار ارسال می شود. 

هنگام مراجعه بعدی، دندان ها تراش خورده و نمونه نهایی بر روی دندان ها نصب می شود و در صورت رضایت بیمار درمان به پایان میرسد.

عوامل تاثیر گذار در کیفیت لمینت:

هنگام نصب لمینت عوامل بسیار زیادی در نتیجه نهایی کار تاثیر دارند. مانند: ضخامت لمینت، جنس لمینت، مهارت لابراتوار و… . اما مهم ترین و حیاتی ترین عامل دندانپزشکی است که نصب لمینت را انجام می دهد

دلایل اهمیت بسیار زیاد دندان پزشک:

در بیشتر فعالیت های روزانه در صورت رخ دادن یک اشتباه، میتوان از آن چشم پوشی کرد و یا آن را به آسانی جبران کرد. در مورد بعضی حوزه های پزشکی و دندانپزشکی هم این موضوع صدق می کند. میتوان  در صورت یک تشخیص اشتباه و یا تجویز داروی اشتباه با مراجعه به پزشک دیگر از به وجود آمدن مشکل جلوگیری کرد. اما در حوزه جراحی این موضوع صدق نمی کند. 

همانطور که پیش تر گفتیم، برای نصب لمینت ابتدا متخصص نیاز دارد دندان ها را تراش داده و سپس نسبت به نصب اقدام کند. تراش دندان باید با کمترین ضخامت ممکن صورت بگیرد تا دندان های شخص دچار آسیب جدی نشود. اگر این تراش اصولی و باظرافت صورت نگیرد، فرد دندان های خود را برای باقی عمر خود از دست می دهد. به همین منظور برای نصب ایمپلنت باید به متخصصی مراجعه کرد که ضمن برخورد داری از سواد آکادمیک، دارای تجربه بسیار باشد. تراش دندان باید با کمترین ضخامت ممکن صورت بگیرد تا دندان های شخص دچار آسیب جدی نشود. پیشنهاد ما به شما، دکتر صادق آقاجری است که با کسب مدرک بورد تخصصی دارای بالاترین درجه در این تخصص است و دارای بیش از بیست سال تجربه در این حوزه است.

قیمت لمینت سرامیکی

قیمت هر واحد لمینت دندان
4 تا 7 میلیون تومان ( وابسته به نوع لابراتوار )

رضایت بیماران از لمینت سرامیکی

لمینت دندان
ترکیب ایمپلنت و لمینت سرامیکی
زیبایی دندان

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری