یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

ایمپلنت دیجیتال

فهرست مطالب

ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

ایمپلنت دیجیتال، جدیدترین شیوه کاشت ایمپلنت دندان است که در آن دندانپزشک به وسیله های عکس های متعدد از فک و محل کاشت ایمپلنت برای خود به اصطلاح یک گاید (guide=راهنما) ایجاد کرده و به وسیله آن جراحی را بسیار ساده تر انجام خواهد داد. تقریبا تمامی جراحی های کاشت ایمپلنت در این مرکز، با این روش انجام می شوند. ایمپلنت دیجیتال همیچنین با نام «جراحی با کمک ناوبری دیجیتال» هم شناخته می شود.  این روش مزایا و معایبی که دارد که آنها را جز به جز بررسی خواهیم کرد.

قیمت ایمپلنت دیجیتال

همانند تمامی روش های کاشت ایمپلنت از سنتی گرفته تا یک روزه تفاوت قیمتی وجود ندارد. تنها تنها تفاوتی هزینه ای که ایمپلنت دیجیتال با سایر روش ها دارد، هزینه های عکس برداری از دندان ها و فک است که برای بهبود کیفیت انجام جراحی استفاده می شوند. 

مزایای ایمپلنت دیجیتال

به واسطه مزایای زیاد ایمپلنت دیجیتال، دیگر کمتر کسی به سراغ کاشت ایمپلنت به روش سنتی میرود. در مرکز تخصصی دکتر صادق آقاجری کاشت انواع ایمپلنت های دندان با جدیدترین روش ها صورت می گیرد که روش پیشنهادی این مرکز به بیماران، ایمپلنت دیجیتال می باشد. 

همانگونه که گفته شد به دلیل ساختن نقشه راهنما از فک بیمار و محل کاشت ایمپلنت، طبق برنامه از پیش تعیین شده، نیاز به برش لثه به حداقل میزان خود می رسد. کاهش نیاز به برش لثه سبب ایجاد مزایای فراوانی همچون: عدم نیاز به استفاده از بخیه، کاهش خون ریزی، کاهش مدت زمان دوران نقاهت و… میشود.

با داشتن برنامه ای از پیش تعیین شده و راهنما از فک بیمار، علاوه بر کاهش نیاز به برش لثه، احتمال برخورد ایمپلنت با اعصاب، سینوس ها و… کاسته می شود. و احتمال رخ دادن چنین خطراتی بسیار کم می شود.

علاوه بر تمام این موارد، در کاشت ایمپلنت به صورت دیجیتال زمان جراحی نیز بسیار کم می شود. بسیاری از بیماران مدت زمان کاشت ایمپلنت را بین سی تاچهل دقیقه برای هر واحد تصور می کنند. در صورتی که این تصور بسیار اشتباه است. به کمک این روش، کاشت ایمپلنت بین سه تا پنج دقیقه به طول می انجامد. البته در صورتی که شخص نیازمند یک سری عمل های اولیه مانند پیوند استخوان باشد، انجام کل این مراحل به زیر ده دقیقه هم نمی رسد.

بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال

تطبیق عکس های متعدد از فک، انتخاب بهترین نقطه کاشت ایمپلنت، تشخیص محل سینوس ها و اعصاب مواردی است که پزشک هنگام کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال باید رعایت کند. این مهارت به وسیله دانش تخصصی و آکادمیک و همچنین تجربه کافی به دست می آید. دکتر صادق آقاجری با کاشت روزانه بیش از ده ایمپلنت در روز، سی هزار ایمپلنت در مجموع و 17 سال سابقه در این زمینه رکورد دار است و تلاش می کند با به کار گیری روش های نوین و محیطی با آرامش از میزان اضطراب و ترس بیماران از دندان پزشکی بکاهد. 

ایمپلنت دندان

روش پیشنهادی کاشت ایمپلنت

در این مرکز تمامی روش ها و متد های کاشت ایمپلنت از گذشته تا جدیدترین متد های روز دنیا انجام می شوند. انتخاب روش کاشت ایمپلنت بر عهده بیمار می باشد. اما روش پیشنهادی دکتر صادق آقاجری، پس از کسب تجربه و انجام جراحی های بسیار، کاشت به صورت دیجیتال می باشد. این روش مزایای بسیار زیادی داشته و باعث افزایش درصد موفقیت کاشت ایمپلنت بدون هیچ نقصی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری