یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

روش های درمان در دندانپزشکی

فهرست مطالب

ایمپلنت دندان

علم پزشکی از گذشته تا کنون دست خوش تغییرات فراوانی شده است. از روش های تشخیص، انواع دارو ها، روش های درمان و جراحی و… . این تغییرات علاوه بر بالا بردن کیفیت جراحی، سبب پایین آوردن زمان جراحی، بالا بردن درصد موفقیت و کاهش هزینه ها شده اند. در دندانپزشکی نیز همین گونه بوده. این تغییرات باعث شده اند افرادی که در گذشته از دندانپزشکی ترس داشته و یا زمان کافی برای طی کردن مراحل درمان را نداشته اند، مشکلات خود را پشت سر گذاشته و سلامتی خود را دوباره به دست بیاورند.

انواع روش های کاشت ایمپلنت

آیا تا کنون شده به دلیل وقت گیر بودن مراحل کاشت ایمپلنت از جایگزینی دندان آسیب دیده خود پا پیش بکشید؟ اقدام نکردن به موقع برای کاشت ایمپلنت و جایگزینی دندان از دست رفته باعث آسیب به سلامت استخوان ها می شود. در این روش که با نام ایمپلنت یک روزه یا same day implant شناخته می شود پزشک تمامی مراحل کاشت را در یک روز انجام می دهد و شخص در کمترین زمان ممکن دندان خود را به دست می آورد. اما این روش برای برخی افراد مناسب نبوده و دارای لازمه هایی می باشد. برای آشنایی با این لازمه ها میتوانید ایمپلنت یک روزه را مطالعه بفرمایید.

ایمپلنت دندان
دکتر آقاجری

بسیاری از افراد از این موضوع آگاه نیستند که پس از اینکه دندان خود را از دست دادند باید بلافاصله اقدام به جایگزینی آن کنند. اقدام نکردن برای درمان موجب وارد شدن آسیب های بسیاری به سلامت استخوان ها و دندان ها می شود. پس از اینکه فرد دندان خود را از دست داد استخوان های فک در آن ناحیه شروع به تحلیل رفتن کرده و روز به روز عیف تر می شوند. به کمک این روش، این مشکل حل شده و دیگر جایی برای نگرانی از تحلیل رفتن اسخوان های فک باقی نمی گذارد. برای آشنایی کامل با چگونگی مراحل انجام کار میتوانید از صفحه ایمپلنت فوری بازدید بفرمایید.

یکی از معضلات رایج در بین دندانپزشکان نداشتن درصد موفقیت بالا در جراحی است. کسب تجربه بدون آموزش لازم، نداشتن مهارت کافی، تعیین و طرح درمان غلط و … از علل متعدد عامل این مشکل است. دکتر صادق آقاجری با داشتن مدرک بورد تخصصی و سابقه کاشت بیش از 30 هزار واحد ایمپلنت دندانی موفق، در این روش به کمک تصاویر گرفته شده از فک بیمار، محل دقیق کاشت ایمپلنت را مشخص می نمایند. سپس توسط راهنمایی که از این عکس ها تهیه شده اقدام به طرح درمان کرده و جراحی را انجام می دهند. به کمک تجربه، تخصص، مهارت و راهنما درصد عدم موفقیت در جراحی به صفر می رسد. علاوه بر این، ایمپلنت دیجیتال باعث کاهش نیاز به شکاف لثه، خونریزی و… می شود که شما می توانید اطلاعات کامل در این باره را در صفحه ایمپلنت دیجیتال بیابید.

ترس، اضطراب، دلشوره، افتادن فشار، بالا رفتن ضربان قلب از جمله مشکلاتی است که خیلی از بیماران هنگام مراجعه به دندانپزشکی یا دیدن ابزار و تجهیزات مواجه می شوند. این افراد در صورت وارد شدن آسیب به دندان هایشان اقدامی در راستای بهبودی انجام نداده و این آسیب دو چندان می شود. سدیشن بهترین راه برای این عزیزان است. در این روش بیمار وارد یک خواب مصنوعی شده اما به صورت کامل هوشیاری خود را از دست نمیدهد. در این حالت بیمار دیگر متوجه درد و یا اضطرابی نخواهد شد. این روش تفاوت های بسیار زیادی با بی حسی دارد که شما میتوانید اطلاعات کامل در این باره و فیلمی از یک جراحی به کمک سدیشن را در صفحه سدیشن مشاهده کنید.

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری