یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

قیمت ایمپلنت دندان

در تهران

فهرست مطالب

ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان و تصور غلط از جراحی لثه همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های بیماران بوده که مانع مراجعه آنها به مراکز درمانی می شده. اما وظیفه ما در این مرکز تخصصی ایمپلنت کاهش هزینه ها و اضطراب و ترس از ایمپلنت دندان بوده. در این مرکز ما می کوشیم تا بهترین ایمپلنت را با بهترین روش و بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

باید به این موضوع واقف بود که هرگونه هزینه در حوزه سلامت انسان سرمایه گذاری است. قیمت ایمپلنت بر اساس عومل متعددی تعیین می شود. این عوامل عبارتند از: برند ایمپلنت، برند روکش، روش درمان، تجهیزات مورد استفاده و… . در این مرکز انواع مختلف ایمپلنت های ساخت کشور های محبوب در ایران کاشته می شوند که بیمار با توجه به کیفیت و قیمت مورد نظر خود و یا پیشنهاد پزشک متخصص انتخاب می کند.

یک جراحی موفق پزشکی علاوه بر طرح درمان مناسب، مهارت و تجربه پزشک، تجهیزات و ابزار به روز به مراقبت های پس از عمل نیز نیاز دارد.

در این مرکز تخصصی ایمپلنت دندان علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ها، ضمن حفظ کیفیت، وجود شبکه های بر خط ارتباطی و اعتقاد تیم درمانی مرکز به مراقبت های بعد از عمل را همواره در کنار  خود خواهید داشت.

لندن – انگلیس

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟ قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟ کاشت ایمپلنت دندان چقدر طول می کشد؟ بهترین متخصص برای کاشت ایمپلنت دندان کیست؟ این مجموعه سوالاتی است که بیماران قبل از مراجعه برای کاشت ایمپلنت در ذهن ایشان ایجاد می شود. در این صفحه شما میتوانید اطلاعات کامل در این باره پیدا کنید و یا میتوانید از بخش سوالات متداول اطلاعات بیشتر را جویا شوید.

ایمپلنت دندان، یک پروتز فلزی از جنس تیتانیوم است که به وسیله جراحی توسط متخصص جراحی لثه درون استخوان فک قرار می گیرد. ایمپلنت از سه بخش با نام های فیکسچر (پایه)، اباتمنت (رابط پایه و روکش) و تاج (روکش سفید رنگ) تشکیل شده است. فیکسچر با قرار گرفتن در فک نقش ریشه دندان را اجرا میکند و با تحریک فک سبب پیوند به آن می شود. معمولا در کاشت ایمپلنت ابتدا پزشک منتظر جوش خوردن فیکسچر به استخوان می شود و سپس نسبت به نصب تاج اقدام میکند.

ایمپلنت بدون خون ریزی

نمایی از مرکز تخصصی دکتر صادق آقاجری

ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش ها برای جایگزینی دندان های شکسته و آسیب دیده است. در این مرکز ما به صورت تخصصی ایمپلنت انجام می دهیم. شما میتوانید بهترین قیمت ایمپلنت همراه با بالاترین کیفیت را از مرکز تخصصی دکتر آقاجری بخواهید. انتخابی که هیچ گاه از آن پشیمان نخواهید شد.

علت تفاوت قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

شرکت سازنده: اصلی ترین فاکتور تعیین کننده قیمت ایمپلنت، شرکت سازنده می باشد. برخی شرکت ها مانند شرکت سوئیسی اشترومن و یا شرکت آلمانی آی سی ایکس هدف خود را کیفیت و ماندگاری محصولات قرار می دهند و تلاش می کنند با عرضه بهترین کیفیت رضایت مندی مشتریان خود را جلب کنند. اما برخی دیگر شرکت ها مانند شرکت های سوون مدیکس و مگاژن تلاش می کنند. در کنار عرضه بهترین کیفیت، قیمت های خود را کاهش داده تا بازار رقابتی خود را گسترده تر کند

تجهیزات و روش درمان: امروزه با پیشرفت دانش مهندسی، صنعت به کمک زمینه پزشکی آمده و تلاش می کند با افزایش بهره وری، افزایش کیفیت و کاهش قیمت به بیماران کمک کند 

کادر درمانی و پشتیبانی: بهره مندی از خدمات پس از درمان تا انتهای دوره نقاهت و همراهی و پشتیبانی از بیماران در طول دوره درمان یکی از عواملی است که خیال بیمار و البته پزشک را از بهبودی کامل راحت می کند و کمک شایانی به تسریع عملکرد درمان می کند

پزشک متخصص یا عمومی: متخصصین جراحی لثه یا فک و صورت به دلیل اینکه کاشت ایمپلنت دندان را به صورت آکادمیک و اصولی آموخته اند و سال های زیادی را صرف فراگیری مهارت در جراحی کرده اند. علاوه بر داشتن درصد موفقیت بالاتر، سرعت این کار را نیر افزایش می دهند.

در این مرکز دکتر صادق آقاجری و تیم درمانی خود تلاش می کنند با انتخاب بهترین نوع ایمپلنت و مناسب ترین روش درمان، بهترین قیمت را به شما ارائه کرده و با همراهی شما در طول فرآیند درمان، لبخندی زیباتر به شما هدیه دهند

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

طول دوره درمان ایمپلنت از لحظه ورود فیکسچر به فک آغاز شده و تا پایان عمر نیز ادامه دارد. فرد باید بعد از کاشت ایمپلنت نیز مراقبت های لازم را انجام داده تا ایمپلنت دچار آسیب نشود. اما فرآیند کاشت ایمپلنت با توجه به شرایط فرد و نیاز او متفاوت است. این فرآیند میتواند از سه دقیقه تا شش تا دوازده ماه به طول بینجامد. در بعضی روش ها مانند ایمپلنت فوری یا یک روزه تمام این کار ها در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد اما این مطلب مربوط به کاشت ایمپلنت به صورت معمولی است.

جراحی

ابتدا پزشک نیاز به بررسی محل مورد نیاز برای کاشت دارد که این بررسی به وسیله عکس برداری به روش های مختلف انجام می شود. سپس، محل مناسب کاشت تعیین شده و فیکسچر یا پایه ایمپلنت درون فک قرار میگیرد. بعد از این مرحله پایه تیتانیومی ایمپلنت نیاز دارد تا به استخوان جوش خورده و برای مراحل بعد آماده شود. این بخش با توجه به شرایط فرد مانند: سن، سلامت استخوان و… متفاوت است و معمولا بین دو تا چهار ماه به طول می انجامد. بعد از مهیا شدن شرایط، نیاز به مراجعه مجدد و انجام بررسی نهایی از سوی پزشک وجود دارد. اگر پایه ایمپلنت به طور کامل به استخوان فک پیوند خورده بود مرجله بعدی نیز آغاز می شود. 

آنکاورینگ

در این مرحله، پس از حاصل شدن اطمینان از ثابت شدن پایه در فک، مرحله آنکاورینگ صورت می گیرد. در این مرحله پزشک لثه را شکل داده و برای مرحله بعدی یعنی قالب گیری آماده می کند.

قالب گیری

در این مرحله پزشک به وسیله ایرار و مواد تخصصی قالب گیری دندان را انجام می دهد. ممکن است تحمل این مرحله برای برخی افراد که ترس و اضظراب دارند سخت باشد به همین خاطر ما شما را به بازدید از بخش دندان پزشکی در آرامش دعوت می کنیم.

نصب اباتمنت و روکش (تاج)

در آخر پزشک پس از قالب گیری و شکل دادن به لثه، اباتمنت (رابط بین پایه و تاج) را بر روی فیکسچر قرار داده و تاج دندان یا روکش ایمپلنت دندان بر روی آن قرار می گیرد.

طول عمر ایمپلنت

اساسی ترین عامل تعیین کننده طول عمر ایمپلنت دندان، حتی مهم تر از کیفیت برند انتخاب شده، نگه داری و مراقبت بیمار از آن است. اگر بیمار اقدام به انجام کارهای خطرناک با پروتز دندانی خود کند، پس از مدت کوتاهی روکش شکسته ونیاز به جایگزینی دارد اما، در صورت مراقبت درست و اهمیت دادن به ایمپلنت مانند باقی دندان های خود، ایمپلنت تا آخر عمر همراه شما خواهد بود.

شاید برخی افراد هنوز اطمینان خاطر از طول عمر ایمپلنت نداشته باشند که ما برای این دسته از عزیزان، ایمپلنت های خود را ضمانت کرده ایم. مدت زمان این ضمانت با توجه به برند انتخابی متفاوت است.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر صادق آقاجری، تمام ایمپلنت های محبوب در ایران در اختیار بیماران قرار می گیرد. ایمپلنت ها دارای کیفیت ها و قیمت های متفاوت هستند و انتخاب نهایی بر عهده بیمار است اما بیماران میتوانند از مشاوره و پیشنهاد متخصصین این حوزه نیز بهره مند شوند. تمامی ایمپلنت ها دارای گارانتی بعد از کاشت هستند که با توجه به مورد انتخابی بیمار مقدار این ضمانت متفاوت است.

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای

اطلاعات بیشتر>>
در این مرکز از ایملپنت های کره ای شرکت مگاژن و سوون مدیکس استفاده می شوند که با وجود کیفیتی بالا دارای قیمت به صرفه هستند
اطلاعات بیشتر
ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی

اطلاعات بیشتر>>
آلمان یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده ایمپلنت است که در کنار محصولات ساخت کشور سوئیس دارای کیفیتی بسیار بالا است
اطلاعات بیشتر
ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی

اطلاعات بیشتر>>
در این مرکز از ایملپنت های سوئیسی شرکت اشترومن استفاده می شود که دارای بالاترین کیفیت در سطح جهانی هستند
اطلاعات بیشتر

بایوتم

میلیون تومان 11
 • روکش
 • پنج سال ضمانت
 • ساخت کره جنوبی

مگاژن

میلیون تومان 11
 • روکش
 • ده سال ضمانت
 • ساخت کره جنوبی

اوستم

میلیون تومان 13
 • روکش
 • نه سال ضمانت
 • ساخت کره جنوبی

دنتیوم

میلیون تومان 12
 • روکش
 • ده سال ضمانت
 • ساخت کره جنوبی

سوون مدیکس

میلیون تومان 9
 • روکش
 • هفت سال ضمانت
 • ساخت کره جنوبی

ایمپلنت های سوئیسی و آلمانی

اشترومن نئودنت

میلیون تومان 11
 • روکش
 • پانزده سال ضمانت
 • ساخت کشور سوئیس

اشترومن ITI

میلیون تومان 16
 • روکش
 • بیست سال ضمانت
 • ساخت کشور سوئیس

SIC

میلیون تومان 10
 • روکش
 • ده سال ضمانت
 • ساخت کشور سوئیس

ICX

میلیون تومان 10
 • روکش
 • ده سال ضمانت
 • ساخت کشور آلمان

با پیشرفت روز افزون علم و فناوری، خصوصا در صنعت پزشکی، روش های درمان و متد های جدید روز به روز به این علم افزوده می شوند. در گذشته که جایگزینی یک دندان، برای بشر دور از انتظار بود، امروزه فرآیند کاشت ایمپلنت، روزانه در حال تغییر در راستای کاهش زمان جراحی و کاهش هزینه ها است. این مرکز از جدیدترین متد ها و روش های روز دنیا برای رفاه حال بیماران عزیز استفاده میکند.

در این روش، در همان روز که دندان آسیب دیده بیمار کشیده میشود، پایه ایمپلنت نیز نصب میشود. این روش از خالی ماندن جای دندان آسیب دیده جلوگیری میکند و به همین خاطر ضمن پیشگیری از مشکلات بهداشتی سبب تسریع فرآیند کاشت ایمپلنت میشود.

در این روش، پزشک ابتدا از فک بیمار یک اسکن آماده کرده و سپس این اسکن را با عکس رادیوگرافی مطابقت می دهد. به کمک این تطبیق، یک راهنما برای پزشک ایجاد شده که به کمک آن نیاز به جراحی و خون ریزی به حداقل خود می رسد.

کاشت ایمپلنت دندان و نصب روکش آن تنها در یک روز. یکی از جدیدترین متد های روز دنیا در کاشت ایمپلنت که باعث می شود بیمارانی که ار طولانی بودن مراحل کاشت ایمپلنت و نصب روکش آن هراس داشتند، ترس خود را کنار گذاشته و در راستای سلامتی خود گامی رو به جلو بردارند.

عوارض ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان به وسیله داشتن تاثیر مستقیم در سلامت و زیبایی فرد یکی از بخش هایی است که ساده انگاری در آن، موجب پشیمانی ها و عوارض فراوان میشود. به طور معمو اگر ایمپلنت توسط فرد متخصص انجام شود، کوچکترین عارضه ای بعد از جراحی رخ نخواهد داد. موارد زیر در صورت بررسی و رعایت نشدن موجب خسارات جبران ناپذیر به سلامت دهان و دندان میشوند.

نبود استخوان کافی در فک و آسیب به استخوان

وجود لثه چسبنده و عفونت لثه

عدم رعایت تعداد ایمپلنت های کاشته شده

وجود مشکلات سینوسی و عصبی برای بیمار

این تنها چند مورد از عوارض کاشت نادرست ایمپلنت دندان بود که تمامی این موارد باید توسط متخصص بررسی شوند. برخی دندانپزشکان عمومی این تخصص را به صورت خودآموز یادگرفته و اقدام به کاشت ایمپلنت می کنند که منجر به آسیب های فراوان به سلامت بیمار شده. پیشنهاد ما مراجعه به یک جراح لثه، یا پریودونتیست (periodontist) است که ضمن دارا بودن تجربه کافی، درصد موفقیت بالایی در کاشت ایمپلنت است.

بررسی های لازم قبل از جراحی

همانطور که در قبل گفته شد اقدام به کاشت بی پروا و غیر اصولی ایمپلنت دندان باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای بیمار می شود. در این بخش به مواردی میپردازیم که قبل از جراحی باید حتما آنها را بررسی کرد. 

پیوند استخوان

پیوند استخوان

در برخی افراد، به دلایل مختلف مانند: کهولت سن، پوکی استخوان و… استخوان فک قادر به پیوستن به فیکسچر و یا پایه ایمپلنت نیست. به همین علت دندانپزشک نیاز دارد تا به کمک انجام عمل پیوند استخوان جوش خوردن فیکسچر به استخوان فک را تضمین کند. عمل پیوند استخوان یکی از حیاتی ترین جراحی ها برای حفظ استحکام و سلامت فک و جوش خوردن ایمپلنت به استخوان است. برای همین باید توسط متخصص این حوزه (پریودونتیکس) که دارای تجربه کافی و مهارت لازم است انجام گردد. 

ترس از کاشت ایمپلنت

تعداد بسیار زیادی از بیمارن بخاطر ترس از کاشت ایمپلنت و آشنایی نداشتن با این مراحل و فرآیند دچار ترس کاذب شده و از مراجعه به مراکز درمانی امتناع می کنند. برخی از این دسته، حتی بعد از مراجعه به مرکز در طول فرآیند درمان و یا قبل از آن نیز به واسطه همین ترس دچار آسیب و مشکلاتی می شوند. در این مرکز ما به کمک روش زیر توانستیم مشکل این دسته از عزیزان را به طور کامل برطرف کنیم.  

دندانپزشکی در آرامش یا سدیشن (sedition) یکی از راه هایی است که به کمک آن، بیمارانی که به واسطه تصورات غلط و یا نداشتن آگاهی، از کاشت ایمپلنت هراس دارند، میتوانند با خیال راحت و خاطری آسوده نسبت به انجام این کار اقدام کنند.

سدیشن با بی حسی بسیار تفاوت دارد. در بی حسی، پس از تزریق بیمار هوشیاری کامل داشته اما فقط اعصاب ناحیه مورد نیاز پزشک از کار افتاده اند. اما در سدیشن بیمار به یک خواب مصنوعی فرو می رود که از ابتدا تا انتهای طول درمان، متوجه هیچ چیزی نخواهد شد. این خواب مصنوعی علاوه بر کمک به آسودگی خاطر بیمار، سبب بهبود عملکرد پزشک و تیم درمانی نیز می شود.

خدمات جانبی ایمپلنت دندان

علاوه بر این موارد که جزو عوامل ضروری محسوب می شدند، برخی بیماران علاقه دارند که از روش های درمان ترکیبی استفاده کنند. برای مثال بعضی اشخاص بعد از کاشت ایمپلنت، دندان های خود را لمینت می کنند که تاثیر دو چندان بر زیبایی شخص دارد. لبخندی زیباتر، هدیه ما به شماست

بعضی بیماران به علل متفاوت بسیاری از دندان های خود را از دست داده اند و دنبال راهی برای جایگزینی آنها میگردند. کاشت ایمپلنت برای این افراد قطعا از راه های پیشنهادی نیست. زیرا علوه بر هزینه بالایی که بیمار باید متحمل شود، ممکن است باعث آسیب به فک و لثه خود شود. روش جایگزین ایمپلنت، که دارای کیفیت تقریبا مشابه با آن است اوردنچر نام دارد.

همانگونه که در مطالب بالا ذکر شد، کاشت ایمپلنت اهمیت بسیار بالایی داشته و نیاز به یک متخصص این حوزه امری ضروری است. کاشت ایمپلنت در حوزه تخصصی جراحی لثه یا پریودونتیکس قرار می گیرد. بالاترین درجه علمی در این حوزه، درجه بورد تخصصی است. در انجام جراحی ها، علاوه بر برخورد داری درجات علمی بالا، نیاز مبرم به تجربه و سابقه موفق پزشک است که باید در نظر گرفت.

پیشنهاد ما به شما، دکتر صادق آقاجری است که با درجه بورد تخصصی، کاشت موفق 30/000 واحد ایمپلنت دندان را در کارنامه خود داردکه در ضمن برخوردداری از تیم پزشکی مجرب، تلاش میکند با به کار گیری روش های نوین رفاه شما عزیزان را تامین کند.

رضایت بیماران

اعتماد شما، سرمایه ای گران بها برای دکتر آقاجری و تیم تخصصی ایشان است. همانگونه که هدیه ما به شما لبخندی زیباتر، سلامت و زیبایی دندان است، هدیه شما به این مرکز اعتماد و رضایت است.

برای مشاهده فیلم های بیشتر میتوانید به کانال یوتیوب مرکز مراجعه کنید.

آمریکا

سرکار خانم سیما بینا

سدیشن یا آرامش در دندانپزشکی

شاید جالب باشد که زمان کاشت یک ایمپلنت چقدر است؟

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری