یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

بهترین متخصص ایمپلنت

بهترین متخصص ایمپلنت

در تهران

دکتر صادق آقاجری

فهرست مطالب

کاشت ایمپلنت دندانی علاوه بر اینکه یک مهارت است نیاز به علم و تخصص کافی دارد. زیرا که مرحله پس از درمان و دوره مراقبت حتی از کاشت ایمپلنت مهم تر است. بنابراین منطقی است که برای کاشت ایمپلنت، به سراغ متخصصین این کار یعنی یک جراح لثه(periodontist) و یا جراح فک و صورت که به صورت معتبر از مراکز علمی و دانشگاهی، تخصص لازم شامل مهارت و دانش کافی را کسب نموده اند مراجعه کنیم.

علاوه بر این موراد، صنعت ایمپلنت دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده و دیگر روش های سنتی کاشت ایمپلنت منسوخ شده اند. امروز از راه های متعددی مانند ایمپلنت فوری، یک روزه، دیجیتال و… استفاده می شود که علاوه بر کاهش درد، اضطراب و هزینه های نهایی باعث افزایش کیفیت جراحی، طول عمر ایمپلنت و درصد موفقیت می شوند که یکی از نکات اساسی است.

بدیهی است که در چالش های مربوط به سلامتی شاید مراجعه به یک پریودونتیست حرفه ای هزینه نباشد، بلکه، سرمایه گذاری باشد. برای شناخت بهترین متخصص ایمپلنت و جراح لثه یا به اصطلاح پریودونتیست معیار ها و شاخص های فروانی وجود دارد و در این صفحه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. در گام اول نیاز داریم بدانیم ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان یک پروتز فلزی است که به وسیله جراحی لثه جایگزین ریشه دندان میشود. سپس روکش سفید رنگ آن که شبیه تاج دندان بوده روی ایمپلنت نصب می شود. در صورت درخواست بیمار عمل های زیبایی مانند لمینت و… روی آن انجام می گردد. از ایمپلنت دندان، امروزه، میتوان به عنوان بهترین جایگزین دندان های آسیب دیده یاد کرد. جراحی ایمپلنت با توجه به صلاح دید دندان پزشک و یا نیاز بیمار دوره های درمانی متفاوت از سه دقیقه تا شش ماه دارد. معمولا طول دوره درمان ایمپلنت معمولی بین دو تا چهار ماه است. اما در روش های نوین که علاوه بر مهارت پزشک نیاز به سلامت و آمادگی جسمانی فرد نیز دارد، این مدت زمان بسیار کاهش می باید. در ایملپنت یک روزه و یا ایمپلنت فوری بیمار در کمترین زمان ممکن دندان از دست رفته خود را جایگزین می کند.

بورد تخصصی بالاترین درجه تخصص در کشور عزیزمان ایران است. کسب بورد تخصصی از دانشگاه های معتبر به عنوان یکی از فاکتور های مهم در علم پزشکی و سطح علمی پزشک است که همواره باید به آن دقت نمود. کسب این مدرک علاوه بر نیاز به مباحث تئوری، نیازمند انجام جراحی های متعدد موفق است که پزشک را برای هرگونه جراحی آماده می کند.

در حیطه های مختلف پزشکی به ویژه جراحی، داشتن تجربه لازم و مواجهه با انواع موقعیت ها و نمونه های مختلف، بهترین تصمیم ها و بهترین شیوه های درمانی را انتخاب کنند. متخصصین این حوزه به دلیل اینکه تمرکز آنها فقط و فقط کاشت ایمپلنت دندان است، ضمن مواجهه با موارد درمانی مختلف و داشتن اعتماد به نفس در طول انجام جراحی، سرعت این کار را افزایش داده اند.

در کنار داشتن تجهیزات تخصصی و  پیشرفته  و تیم درمانی مجرب استفاده از تکنیک های درمانی روز دنیا امکانات مختلفی مانند ایمپلنت یک روزه، ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت فوری را فراهم می سازد. علاوه بر روش های کاشت ایمپلنت، فعالیت های درمانی که در طول جراحی نیز صورت میگیرند باید به روز باشند تا بیشترین آرامش برای بیمار فراهم گردد.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری

رضایت بیماران

قبل
بعدی

دکتر صادق آقاجری، با کسب مدرک معتبر از دانشگاه دولتی با عنوان دندانپزشک عمومی وارد حوزه تخصصی دندانپزشکی گردید. و بعد از شرکت در آزمون دستیاری با رتبه عالی توانست در رشته پریودونتیکس و یا جراحی لثه دانشگاه آزاد تهران قبول شود و بعد از گذشت سه سال ایشان در امتحان بورد تخصصی که بالاترین درجه علمی در این رشته است شرکت کرد. ایشان موفق به کسب به بورد تخصصی ایمپلنت شد. یکی از رکورد های ایشان کاشت بیش از سی هزار واحد ایمپلنت دندانی موفق است که در ایران بی سابقه بوده است. ایشان در دوره های بین المللی خارج از کشور حضور داشته. در دانشگاه دورتموند آلمان، ترکیه و همپنین کره در دوره های بازسازی پیشرفته استخوانی شرکت کرده و هرگونه توانایی لازم در این حوزه را کسب کرده است

برخی از بیماران با شنیدن نام ایمپلنت به یاد خون و جراحی های سنگین می افتند اما لازم است به شما بگویم که این تصور، تصویر سازی اشتباه است. هدف دکتر صادق آقاجری در این مدت این بوده که برای بیماران محیطی دلچسب و بدون استرس فراهم کند و بیمار با کمترین هزینه ممکن بهترین خدمات درمانی را داشته باشد. در این مرکز از ابتدای دوره درمان تا انتهای دوره تیم پزشکی را در کنار خود خواهد داشت. آرامش و اطمینان با یک خاطره فراموش نشدنی را در مرکز درمانی ما تجربه کنید. برای آشنایی با روش ها و متد های تیم درمانی برای مقابله با استرس و نگرانی بیماران میتوانید صفحه ایمپلنت دندان را بررسی کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت

درباره دکتر صادق آقاجری

بررسی عملکرد دکتر آقاجری توسط سایت مستر ایمپلنت

خلاصه توضیحات: دکتر صادق آقاجری با داشتن بالاترین درجه علمی در حوزه کاشت ایمپلنت دندان توانسته تا سال نود و هفت بیش از بیست هزار واحد ایمپلنت دندانی موفق انجام دهد (امروز این عدد به سی هزار واحد رسیده) که به نوبه خود رکوردی دست نیافتنی در کشور ایران است. 

تلاش دکتر صادق آقاجری همواره در راستای فراهم نمودن کیفیتی عالی همراه با قیمتی مناسب بوده که باعث ایجاد حس اطمینان و اعتماد بیمار شود که بسیار ارزشمند است. در این مرکز تمامی تجهیزات، ایزار و فناوری های لازم برای کاهش هرچه بیشتر استرس و اضطراب بیمار انجام شده تا بیماران ما با خیالی آسوده از بابت کیفیت و هزینه پا به آن بگذارند.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران(سعادت آباد)

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر صادق آقاجری در شهر تهران، سعادت آباد واقع شده است. ما در آن ما میکوشیم با فراهم کردن محیطی آرام، عوامل تنش زا را دور کرده و برای بیماران بهترین تجربه را رقم بزنیم. شما میتوانید درباره راه های ارتباطی و شیوه ثبت نوبت و همینطور اطلاعات بیشتر از ایمپلنت دندان جویا شوید. به امید دیدار شما در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر صادق آقاجری واقع در سعادت آباد.

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری