یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

قیمت ایمپلنت سوئیسی

در بازار ایران ایمپلنت های سوئیسی، آلمانی و کره ای در صدر محبوب ترین و با کیفیت ترین ایمپلنت های دندانی قرار دارند. ایمپلنت های ساخت این سه کشور از نظر قیمت، طول عمر، کیفیت و… با یکدیگر تفاوت هایی داشته و افراد مختلف با توجه به خواسته و یا صلاح دید پزشک از آنها استفاده می کنند. ایمپلنت های سوئیسی و آلمانی بالاترین طول عمر را دارا هستند اما ایمپلنت های کره ای با توجه به کیفیت خوب و قیمت مناسب سهم بیشتری از بازار مشتریان را به خود اختصاص داده اند.

بسیاری از افراد قبل از کاشت ایمپلنت دندان در انتخاب برند و کشور سازنده ایمپلنت سر در گم هستند و با توجه به آگاهی نداشتن از یک سری فاکتور ها نمیتوانند میان این همه گزینه، مناسب ترین را انتخاب کنند. توصیه ما برای استفاده از ایمپلنت های سوئیسی برای افرادی است که خواهان بالاترین طول عمر و کیفیت از ایمپلنت خود هستند و قیمت ایمپلنت های سوئیسی برای آنها مورد نظر نیست. انتخاب ایمپلنت بر عهده خود بیمار است اما قبل از کاشت می توانید از مشاوره دکتر و کارشناسان ما بهره مند شوید.

مزایای ایمپلنت سوئیسی

طول عمر

ایمپلنت های سوئیسی استفاده شده در این مرکز ساخت دو شرکت اشترومن و SIC هستند که در دنیا با آوازه کیفیت و طول عمر معروف اند. این ایمپلنت ها به وسیله پیشرفته ترین ابزار های روز دنیا ساخته شده و دارای جدیدترین فناوری های به کار رفته در ایمپلنت هستند. ظرافت در ساخت، دقت در جزئیات، بسته بندی شکیل، سهولت در کاشت و… سبب کیفیت بالا و طول عمر زیاد آنها شده است. 

اگر هنوز به درجه ای از اطمینان برا استفاده از ایمپلنت های سوئیسی نرسیده اید، نگران نباشید. مرکز تخصصی ایمپلنت های درمانی و زیبایی دکتر صادق آقاجری تمام ایمپلنت های ساخت شرکت اشترومن و SIC را بین مدت 10 تا 20 سال با توجه به مدل ضمانت می کند. 

روش های کاشت

ایمپلنت های سوئیسی همانند تمام ایمپلنت های ساخت کشور های دیگر به روش های یک روزه، فوری و دیجیتال قابلیت کاشت داشته و شما میتوانید بدون پرداخت هزینه ای اضافه تر از هزینه ایمپلنت اقدام به کاشت با این سه روش کنید.

قیمت انواع ایمپلنت سوئیسی

شما میتوانید با انواع برند های سوئیسی ایمپلنت آشنا شوید و از قیمت انواع ایمپلنت سوئیسی آگاهی پیدا کنید.

شرکت سوئیسی اشترومن

شرکت اشترومن با آزمایشگاه های پیشرفته و تیم های R&D (تحقیق و توسعه) در زمینه دندانپزشکی به خصوص ایمپلنت های دندانی پیشران بوده است. این شرکت با ساخت و استفاده از جدیدترین فناوری های علم پزشکی توانسته ضمن حفظ بالاترین کیفیت ممکن در ساخت ایمپلنت، فناوری های جدید را بازار عرضه کند. تمام متخصصین کاشت ایمپلنت هم نظر هستند که شرکت اشترومن عرضه کننده بهترین ایمپلنت با بیشترین طول عمر ماندگاری است. اگر به دنبال بالاترین کیفیت و بیشترین طول عمر هستید و هزینه اهمیت چندانی برای شما ندارد پیشنهاد صد در صدی ما به بیماران، ایمپلنت ITI و در پله دوم نئودنت این شرکت می باشد.

اشترومن ITI

میلیون تومان 20
  • روکش
  • بیست سال ضمانت
  • ساخت کشور سوئیس
بالاترین کیفیت
ایمپلنت سوئیسی اشترومن

اشترومن نئودنت

میلیون تومان 14
  • روکش
  • پانزده سال ضمانت
  • ساخت کشور سوئیس

شرکت سوئیسی SIC

شرکت سوئیسی SIC-invent به تازگی پا به عرصه ساخت قطعات و تلیود ایمپلنت های دندانی گذاشته است و در این مدت کم توانسته به خوبی سهم قابل توجهی از مشتریان به خود اختصاص دهد. این شرکت با در نظر گرفتن اولویت قیمت تمام شده برای مصرف کننده و کیفیت قابل قبول انتخاب برخی از افراد است. این ایمپلنت از نظر کیفیت و قیمت شبیه به ایمپلنت های کره ای است و در صورت نیاز باید با ایمپلنت های کره ای مقایسه شود. شعار این شرکت برای ایمپلنت های خود «ایمپلنتی برای ده سال» است که نشان دهنده کیفیت و اطمینان تولید کنندگان از محصول خود است.

SIC

میلیون تومان 7
  • روکش
  • ده سال ضمانت
  • ساخت کشور سوئیس

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری