یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

قیمت ایمپلنت فوری

فهرست مطالب

قیمت ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری چیست؟

اکثر افراد بعد از از دست دادن دندان خود، نسبت به جایگزینی و کاشت ایمپلنت اقدام نمی کنند. این کار باعث تحلیل استخوان فک در قستی می شود که دندان از دست رفته. با تحلیل رفتن فک جایگزینی دندان از دست رفته و کاشت ایمپلنت سخت تر و سخت تر می شود و بعد از مدتی اگر شخص نسبت به کاشت ایمپلنت اقدام کند، نیاز به انجام پیوند استخوان می شود. ایمپلنت فوری از این مشکل جلوگیری می کند. شما میتوانید در این مقاله با این روش و مزایای آن آشنا شده و از قیمت ایمپلنت فوری دندان آگاه شوید.

ایمپلنت فوری روشی است که در آن، دندانپزشک بعد از کشیدن دندان آسیب دیده، کاشت ایمپلنت را انجام می دهد. با این کار از بسیاری از مشکلات پیش آمده برای استخوان های فک جلوگیری می شود و سرعت جوش خوردن ایمپلنت به استخوان فک را بهبود می بخشد.

مدت زمان ایمپلنت فوری

بسیاری از افراد تصور می کنند که کاشت ایمپلنت، عملی زمان گیر و طولانی است که در روش ایمپلنت فوری این زمان کاهش می باید. اما تمام جراحی های کاشت ایمپلنت بین سه تا شش دقیقه به طول می انجامند. ایمپلنت فوری به منزله انجام دادن سریع مراحل ایمپلنت نیست. بلکه به منظور بالا بردن سرعت در جایگزینی دندان است.

مزایای ایمپلنت فوری

در ایمپلنت فوری، به واسطه کاشت ایمپلنت بلافاصله بعد از کشیدن دندان، استخوان فک در بهترین شرایط خود برای کاشت ایمپلنت قرار دارد. به دلیل شرایط خوب استخوان فک، پایه تیتانیومی ایمپلنت به سرعت به استخوان جوش خورده و در مراحل کاشت ایمپلنت بسیار موثر واقع می شود. 

همانطور که پیش تر گفته شد در صورتی که شخص دندان خود را از دست بدهد و نسبت کاشت ایمپلنت و یا جایگزینی آن اقدام نکند، استخوان تحلیل رفته و برای کاشت ایمپلنت شخص نیازمند به انجام پیوند استخوان می شود. این کار باعث شده جوش خوردن پایه تیتانیومی ایمپلنت به فک به تاخیر بیفتد. با کاشت ایمپلنت به صورت فوری نیاز به پیوند استخوان از بین می رود. پیشنهاد ما این است که اگر نیاز به کشیدن یکی از دندان های خود دارید، ایمپلنت فوری را مد نظر قرار دهید.

هزینه ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری از لحاظ قیمتی هیچ گونه تفاوتی با بقیه ایمپلنت های دندان ندارد. شما می توانید از این خدمت بدون نیاز به مبلغی اضافه برخورد دار شوید. برای آگاهی از قیمت ایمپلنت دندان در این مرکز میتوانید از این صفحه بازدید بفرمایید. همچنین با توجه به صلاح دید پزشک و یا خواسته خود میتوانید از این درمان با ایمپلنت دیجیتال و یا ایمپلنت یک روزه به صورت ترکیبی بهره مند شوید.

ایمپلنت فوری در تهران

کاشت ایمپلنت فوری نیازمند تخصص و تجربه بالای دندانپزشک برای انتخاب محل مناسب کاشت پایه دندان و کشیدن دندان مورد نظر می باشد. شما میتوانید با مراجعه به مرکز تخصصی ایمپلنت های درمانی و زیبایی دکتر صادق آقاجری، از بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمات درمانی بهره مند شوید. تجربه ای که هیچ گاه فراموش نخواهید کرد. لبخند زیباتر، هدیه ما به شماست.

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری