یکشنبه و سه شنبه از 9 صبح

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

سدیشن چه مزایایی دارد؟

بسیاری از بیماران به دلایل مختلف از جمله ترس از جراحی، پزشک و یا تحمل درد به پزشک مربوط نسبت به بهبود وضع خود خودداری می کنند. بیماری و مشکل آنها نه تنها بهبود نمی­ یابد بلکه تشدید شده و ممکن است اعضا و نواحی دیگر را نیز درگیر خود کند. سدیشن بهترین راه برای برطرف کردن تمام نگرانی های بیمارانی با مشکل ذکر شده است. سدیشن مزایای متعددی دارد که به بررسی آنها در ادامه خواهیم پرداخت.

طی سدیشن، ترس و پاسخ های نامناسب بیمار را با استفاده از دارو های خاص کنترل می شود. این روش علاوه بر دندانپزشکی، در شاخه های دیگر پزشکی برای درمان یا آزمایش گیری های ساده مانند آندوسکوپی، کشیدن دندان عقل و… مورد استفاده قرار می­گیرد.

مطالب مرتبط

مزایای اصلی سدیشن

       در سدیشن شرایط برای بیمار به گونه­ای است که او نه تنها متوجه هیچ گونه دردی نشده بلکه در خوابی خوش آیند تمام مراحل درمان را پیش می­برد و  ترس و اضطراب از او دور می شود.

     اما اگر ترس ها و اضطراب کاذب از دندان­پزشکی فاصله بگیریم، سدیشن یکی از ملزمات و بخش جدانشدنی از دندانپزشکی می باشد زیرا برخی جراحی ها واقعا سخت و طاقت فرسا بوده و سدیشن نیاز است. با این کار بیمار هرنوع از جراحی های سخت و طاقت فرسا را تنها درچند دقیقه پشت سر خواهد گذاشت.

         شاید به دنبال خطرات و ریسک های سدیشن باشید و هنوز اعتماد کامل به سدیشن پیدا نکرده باشید. سدیشن تنها برای برخی افراد خاص با شرایط بیماری، مناسب نبوده و شما باید حتما با پزشک مربوطه صحبت کنید. به خطرات سدیشن در یک مقاله به طور اختصاصی پرداخته ایم که می­توانید با خواندن آن اطلاعاتی در این مورد کسب کنید.

برای آشنایی بیشتر با سدیشن و مراحل و طریقه انجام آن می توانید به صفحه مربوط سدیشن سری زده و فیلمی کامل از ابتدا تا انتهای فرآیند را مشاهده کنید.

قیمت ایمپلنت فوری

سدیشن، راهکاری مناسب برای جراحی های طاقت فرسا

تحقیقات بسیاری نشان داده که علاوه بر مهارت و تخصص پزشک و کادر درمان، آرامش محیط نیز یکی از عوامل ایجاد احساس اطمینان است. در این مرکز ما تلاش می کنیم با فراهم کردن محیطی آرام و با آسایش، استرس و افکار بد را از بیمار دور کنیم.

سدیشن متدی اساسی و لازم برای درمان های دندانپزشکی است که متاسفانه، هم بسیاری از افراد از آن آگاه نبوده و هم در بسیاری از مراکز درمانی مورد انجام قرار نمی گیرد. امید است با انتشار این مقاله و انجام این روش در «مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر صادق آقاجری» بیماران ضمن احساس آرامش بیشتر، تجربه دلپذیرتری در مراجعه برای درمان دندانپزشکی خود نظیر کاشت ایمپلنت دندان، لمینت، کامپوزیت دندان، کشیدن دندان عقل و… داشته باشند. باعث افتخار ماست که میزبان حضور شما در این مرکز با بهترین متخصص ایمپلنت در تهران باشیم.

مطالب مرتبط

مرکز تخصصی دکتر آقاجری

با وارد کردن شماره همراه خود از مشاوره کادر تخصصی ما و یا ویزیت رایگان در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آقاجری